Zaatakował kobietę w parku w Solcu Kujawskim. Teraz odpowie za uszkodzenie ciała

  • 26.08.2021, 18:20
  • KB
Zaatakował kobietę w parku w Solcu Kujawskim. Teraz odpowie za uszkodzenie… KWP
Policjanci z Solca Kujawskiego zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta odpowiedzialnego za uszkodzenie ciała młodej kobiety, do którego doszło w minioną niedzielę (22.08.2021) na jednej z uliczek w parku. W jego ustaleniu pomogły informacje przekazane przez pokrzywdzoną.

Zarzut uszkodzenia ciała mającego charakter chuligański usłyszał dzisiaj (26.08.2021) 31-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna w minioną niedzielę (22.08.2021) około godz. 21:40 najpierw słownie zaczepił, idącą alejką parkową w Solcu Kujawskim, 25-letnią kobietę, a chwilę później do niej podbiegł i ją zaatakował uderzając nieznanym wówczas narzędziem.

Wczoraj (26.08.2021) przekazane przez pokrzywdzoną informacje doprowadziły do zatrzymania 31-letniego solecczanina. Ten minioną noc spędził w policyjnym areszcie.

Za uszkodzenie ciała grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na charakter chuligański tego czynu mężczyzna musi się liczyć z wymiarem kary wyższym o połowę jej górnej granicy.

Policjanci z Solca zawnioskowali do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arthur
Arthur 30.08.2021, 22:24
Polska nie jest bezpiecznym krajem policja zamiast sie skupic nad bezpieczeństwewm to wykonują PISowskie rozkazy covidowego szalenstwa policja powinna strzec konstytucji a nie ją łamac na rzecz psychopatów z sejmu policja nie powinna byc polirtyczna przestrzegac konstytucji słuzyc i chronic obywateli i turystów RP

Pozostałe