"Ptasi łowcy". Warsztaty w bydgoskim ZOO

  • 28.07.2021, 14:12
  • KB
"Ptasi łowcy". Warsztaty w bydgoskim ZOO fot.: Myślęcinek/ ZOO
W najbliższy wtorek (3 sierpnia) zapraszamy na rodzinne warsztaty "Ptasi łowcy" do ZOO w Myślęcinku.

Początek o godzinie 11 w pawilonie Akwarium Terrarium. Pierwszym punktem będzie spacer ptasią alejką okraszony opowieściami o wybranych gatunkach ptaków.

Następnie uczestnicy przemaszerują pod graby, by w plenerze zabrać się za prace techniczne. Na miejscu czekają rozmaitości związane z ptasią tematyką, czyli kreatywne działania z użyciem różnorodnych materiałów technicznych.

Na warsztaty wymagane są wcześniejsze zapisy (od poniedziałku do piątku od 7 do 14.30, tel. 52 328 00 09) – liczba miejsc ograniczona do 30. Spotkanie skierowane jest do rodzin z dziećmi.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wykupić bilet wstępu do zoo.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe