Konkurs fotograficzny: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

  • 19.07.2021, 09:52
  • KB
Konkurs fotograficzny: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle fot.: KPCK
Zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle.

Wcześniejsze edycje przyjęli Państwo entuzjastycznie nadsyłając wiele pięknych zdjęć i nie mamy wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie.

Zamki, kościoły, urocze parki i ogrody, pomniki... Poszukajcie tego, co znane i nieznane i sfotografujcie siebie lub swoje pociechy na tle zabytku (mile widziane przebranie nawiązujące do stylu fotografowanego obiektu). Wspaniała pogoda i wakacje sprzyjają podróżom i odkrywaniu sekretów wcale nie odległych miejsc. Ze względu na pandemię dopuszczamy również nadsyłanie zdjęć z Waszych archiwów z lat 2019-2020.

Regulamin konkursu dostępny https://kpck.pl/

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa.

Prace należy przesyłać do KPCK do 15 sierpnia 2021 roku drogą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule: Konkurs: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle. Nagrodzeni i wyróżnieni autorzy zostaną powiadomieni o wynikach konkursu oraz miejscu wręczenia nagród pisemnie, w terminie do 1 września 2021 roku. Nagrody czekają, zapraszamy!

Partnerem konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna która przy okazji poszukiwania ciekawych obiektów proponuje Wam udział w „Paszporcie do Przeszłości”. Zabawa ta w oparciu o zainstalowaną aplikację pozwoli trafić i zameldować się w kilkudziesięciu niezwykłych miejscach województwa, a na najwytrwalszych odkrywców regionu czekają nagrody. Więcej o „Paszporcie do Przeszłości”: www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe