ZDMiKP czeka na opinie w sprawie przebudowy trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego

  • 09.02.2017, 10:04
  • KB
ZDMiKP czeka na opinie w sprawie przebudowy trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego KB archiwum
Bydgoski Zarząd Dróg zachęca mieszkańców do kierowania swoich uwag w ramach realizacji projektu "Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego do ul. Chemicznej".

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 303 w dni robocze w godzinach pracy Zarządu Dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w formacie pdf.

Przedmiotem koncepcji jest modernizacja torowiska na ul. Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Chemiczną łącznie z rozbudową pętli tramwajowej wraz z przebudową infrastruktury drogowej (w tym skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Chemicznej).

Zakres opracowania obejmuje również przebudowę infrastruktury towarzyszącej obejmującej, takiej jak na przykład: oświetlenie uliczne, sieć trakcyjną, kanalizacje deszczową wraz z systemem odwodnienia,  infrastrukturę przystankową, infrastruktura dla pieszych i rowerzystów.

Uwagi do projektu można składać od 08 do 22 lutego 2017r., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: [email protected]. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej. W celu ułatwienia składania wniosków poniżej zamieszczone zostały karty konsultacji – w formacie doc i pdf.

Link do projektów na stronie ZDMiKP, TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe