Zaginęła Irena Sprawka z Bydgoszczy [Poszukiwania zakończono]

  • 16.06.2021, 10:12
  • KB
Zaginęła Irena Sprawka z Bydgoszczy [Poszukiwania zakończono] fot. ilustracyjna/pixabay
[Kobieta odnalazła się]. Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 72-latki, która w 05.06.2021 r. wyszła z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia kobiety.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

IRENY SPRAWKI lat 72,

która 05.06.2021 r. wyszła z mieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła, nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wiek z wyglądu pomiędzy 70 a 80 lat, niskiego wzrostu- około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe średniej długości, podczas chodzenia kuleje.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu kobiety, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe