Kujawsko-Pomorskie: Zostawił pożegnalny list – w porę odnaleźli go policjanci

  • 10.06.2021, 13:45
  • KB
Kujawsko-Pomorskie: Zostawił pożegnalny list – w porę odnaleźli go policjanci… KWP
Zrozpaczona matka zadzwoniła na numer alarmowy prosząc o pomoc w odnalezieniu syna, który wyszedł z domu chcąc prawdopodobnie targnąć się na swoje życie. Zaalarmowani policjanci natychmiast ruszyli na poszukiwania 21-latka.

Na szczęście, dobrze znający swój teren, mundurowi z Brześcia Kujawskiego szybko odnaleźli mężczyznę i w porę udzielili mu pomocy.

Wczoraj (09.06.21) po godz. 10.00 dyżurny włocławskiej policji odebrał niepokojące zgłoszenie. Na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta, która obawiała się o życie swojego syna. Z relacji zrozpaczonej matki wynikało, że 21-letni mieszkaniec Włocławka wyszedł z domu zostawiając list pożegnalny.  Wiedząc, że w takiej sytuacji liczy się każda sekunda, policjanci natychmiast wyruszyli na poszukiwania mężczyzny.

W działania włączyli się również funkcjonariusze z Brześcia Kujawskiego, bo ustalono, że mężczyzna często spacerował po tamtejszym lesie i również teraz mógł się tam udać. Znając swój rejon służbowy szybko dotarli do miejsc, w których mógł przebywać 21-latek.

Po kilkudziesięciu minutach brzescy policjanci znaleźli mężczyznę. Sytuacja, jaką zastali, wyglądała niebezpiecznie, bo trzymał on w ręku ostry przedmiot, którym już zdążył się skaleczyć. Na szczęście niegroźnie. Mundurowi udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy, a następnie przekazali go pod opiekę służb medycznych.

Dzięki istotnym informacjom od członka rodziny, a następnie szybkiej reakcji mundurowych i dobrej znajomości podległego terenu 21-latek został w porę odnaleziony, co zapobiegło tragedii.


 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe