Dwie osoby potrącone na przejściu dla pieszych w regionie

  • 10.06.2021, 10:04
  • KB
Dwie osoby potrącone na przejściu dla pieszych w regionie fot.: KWP
Grudziądzcy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pieszych. Kierująca citroenem potrąciła dwóch pieszych przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych.

Obie osoby z urazami zostały przetransportowane do szpitala. Wczoraj (09 czerwca) o godz. 14.50 na ulicy Małogroblowej w Grudziądzu doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przejścia dla pieszych. 35 – letnia kierująca pojazdem citroen nie zauważyła dwóch pieszych znajdujących się  na przejściu dla pieszych.

Doszło do potrącenia. W wyniku zdarzenia obie osoby doznały urazów rąk i zostały przetransportowane do szpitala gdzie okazało się, że ich obrażenia są na tyle poważne, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci pracujący na miejscu w związku ze spowodowaniem zdarzenia drogowego zatrzymali kierującej elektronicznie prawo jazdy. Kierującej za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kierowco pamiętaj! Nowe przepisy, które weszły w życie w dniu 1 czerwca 2021 roku obligują cię do zachowania szczególnej ostrożności , ustąpienia pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jak i chcącemu przez nie przejść.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid
Dawid 14.06.2021, 19:53
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Pozostałe