Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zostań wolontariuszem na największych imprezach sportowych w Bydgoszczy!

Dołącz do grona blisko 300 wolontariuszy tworzących Enea Bydgoszcz Triathlon i PKO Bydgoski Festiwal Biegowy!
Zostań wolontariuszem na największych imprezach sportowych w Bydgoszczy!

Zgłoszenia wolontariuszy przyjmujemy do 21 czerwca 2021 roku na stronie: www.WolontariatSportowy.org

Uczestnictwo w wolontariacie to szansa na zdobycie nowych umiejętności, nawiązanie ciekawych znajomości i okazja do wspólnej zabawy – opowiada Lidia Przybyszewska, współkoordynatorka projektu WolontariatSportowy.org – Wolontariusze mogą nie tylko realizować swoje cele (zbieranie punktów za działania społeczne poza szkołą czy studiami czy dobra zabawa), ale także podnieść swoje kompetencje dzięki organizowanym przez WolontariatSportowy.org dodatkowym szkoleniom. Wolontariat sportowy to także szansa na poznanie imprezy sportowej od podszewki, a dodatkowo zapewnia ogrom wrażeń, dobrej zabawy i pozytywnej energii. Zgłoś się już dziś, a gwarantujemy, że zostaniesz z nami w kolejnych sezonach!

W projekcie Wolontariatu Sportowego biorą udział:

  • PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego (17-19 września 2021)
  • Enea Bydgoszcz Triathlon (10-11 lipca 2021 oraz 28-29 sierpnia 2021)

Na wolontariuszy, którzy zaangażują się w pomoc w organizację zawodów czekają

  • specjalna koszulkę funkcyjną Active Dry – Support Team,
  • osobiste środki ochrony w pakiecie #bezpiecznyWolontariusz
  • cykl przydatnych szkoleń,
  • upominki od partnerów zawodów,
  • certyfikat uczestnictwa w inicjatywie Wolontariatu Sportowego,
  • udział w imprezie podsumowującej,
  • dla chętnych: możliwość koordynacji pracy zespołu
    Osoby zaangażowane w więcej niż jedną imprezę dodatkowo uczestniczą w programie „Super Wolontariusz”, którego głównym celem jest docenienie tych najbardziej zaangażowanych wolontariuszy.

Specjalnie dla tej grupy przygotowujemy wyjątkowe upominki i specjalne certyfikaty dla najlepszych.

O inicjatywie opowiada Aleksander Skorecki, współorganizator Enea Bydgoszcz Triathlon:

Od siedmiu lat prowadzimy program wolontariatu, który rozszerza się wraz z rozwojem zawodów triathlonowych w Bydgoszczy. Jego ideą jest wsparcie zawodów, połączone z szerokim programem szkoleń dla wolontariuszy. Każdy z uczestników wolontariatu otrzymuje bogaty pakiet świadczeń w zamian za pasję i zaangażowanie, które wnosi do organizacji imprezy.

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się wszystkich chętnych, niezależnie od dotychczasowego doświadczenia!

Wolontariat na imprezach sportowych to wyjątkowe przeżycie. Jego uczestnicy są w samym centrum wydarzeń i w bardzo dużym stopniu tworzą każde z przedsięwzięć.

Mogą nie tylko z bliska obserwować rywalizację najlepszych zawodników, ale także wspierać tych walczących ze swoimi słabościami.

Do projektu WolontariatSportowy.org można zgłaszać się na dwa sposoby:

  • indywidualnie
  • grupowo ze znajomymi
  • Formularz zgłoszeniowy i informacje o Wolontariacie Sportowym dostępne są na stronie WolontariatSportowy.org lub na stronach wspieranych przez niego zawodów:

www.BydgoszczTriathlon.pl

www.PKOBFB.pl

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 11°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Beren62Treść komentarza: Autorze... Jest BYDGOSKI ZAWISZA...Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:48Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: JprdlTreść komentarza: Pewnie zaskoczę autorów tekstu: Zawisza to był rycerz, mężczyzna, więc "w kompleksie BYDGOSKIEGO Zawiszy".Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:10Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: Anna NTreść komentarza: Zapraszamy! :) https://www.facebook.com/events/1908209626739337Data dodania komentarza: 8.12.2025, 17:26Źródło komentarza: Świąteczny Dzień Rodziny z ChSD Bydgoszcz - wspólne popołudnie dla całych rodzin [PATRONAT]Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wrzućcie go na wykrywacz kłamstwData dodania komentarza: 3.12.2025, 20:41Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: LudekTreść komentarza: Szkoda, że taka osobowość jak Krzysztof i prowadzona przez niego działalność nie jest wpierana przez władze lokalne. A wręcz celowe utrudnianie i rzucanie kłód pod nogi. Bardzo przykre. Znam Krzysztofa i wiem że nikogo w potrzebie nie zostawi. Skąd taka wrogość lokalna wobec niego nie wiem.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: SUPER POSTAWA!! Pewnie reszta stała i nagrywała zamiast pomóć!Data dodania komentarza: 1.12.2025, 17:53Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w Bydgoszczy
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama