Kolejna edycja konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw"

  • 11.05.2021, 12:01
  • KB
Kolejna edycja konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw" fot. ilustracyjna
Pracodawcy Pomorza i Kujaw to regionalna organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, która reprezentuje ich interesy, wspiera rozwój i promuje społeczną odpowiedzialność biznesu. Po raz kolejny ogłosiła właśnie konkurs "Pracodawca Pomorza i Kujaw".

Konkurs jest bezpłatny. Jego celem jest promocja rzetelnych i innowacyjnych pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim. Kandydatów ocenimy w kategoriach: „Mikro i Mały Przedsiębiorca” , „Średni i Duży Przedsiębiorca” oraz „Innowacyjna Firma”. W tegorocznej edycji wyróżnione będą też firmy, które włączyły się do walki z pandemią COVID-19, stąd w zgłoszeniach warto zaprezentować zrealizowane przedsięwzięcia wskazujące na takie zaangażowanie. To ważny aspekt wpisujący się w kryterium realizowania działań wskazujących na społeczną odpowiedzialność firmy.

O tytuł ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” może ubiegać się każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników. Warunkiem udziału jest nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze zgodnie z regulaminem. Nominacje można zgłaszać do dnia 21.05.2021 r. W tym celu należy wypełnić elektroniczny formularz dostępny tutaj https://forms.office.com/r/8MF2gjKNgi.

Do nominowanych firm zostanie przesłane mailowo indywidualne zaproszenie do przedstawienia swoich osiągnięć w ramach formularza informacyjnego (termin przekazania formularza przez nominowaną firmę to 11.06.2021 r). Na podstawie zaprezentowanych tu informacji kandydatów oceni kapituła, którą stanowić będą przedstawiciele administracji rządowej oraz regionalnych uczelni i instytucji otoczenia biznesu. Jeszcze w czerwcu 2021 roku ogłosimy zwycięzców. Jeśli zagrożenie epidemiologiczne zmaleje, zorganizowana zostanie gala konkursu.

Zasady udziału określa regulamin konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw” dostępny stronie www.pracodawcy.info.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe