Myślęcinek zaprasza na punkt widokowy

  • 06.05.2021, 14:38
  • KB
Myślęcinek zaprasza na punkt widokowy fot.: Myślęcinek
W sobotę, 8 maja w Myślęcinku przygotowywany będzie punkt widokowy. To jedno z najwyżej położonych tego typu naturalnych miejsc w Bydgoszczy.

Społeczna akcja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa maksymalnie do godziny 16. Pracownicy parku wespół z m.in. harcerzami, Fundacją Immo i wszystkimi chętnymi, przygotują punkt znajdujący się pomiędzy wejściem do Ogrodu Botanicznego przy ulicy Konnej a stokiem narciarskim.

Wśród niezbędnych zadań są m.in. uformowanie terenu i nasadzenie nowej roślinności. Na dalszym etapie Myślęcinek zapewni oznakowanie i pozostałą niezbędną infrastrukturę, w tym tablicę wskazującą najważniejsze punkty wzbogacające panoramę miasta, by móc pośród natury cieszyć się przepięknym widokiem Bydgoszczy.

Każdy, kto chce przyłączyć się do prac, musi dotrzeć na Górkę Myślęcińską z własnymi narzędziami typu łopata czy szpadel, rękawiczkami i prowiantem. Napoje będzie można kupić w domku przy polu golfowym. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie akcji dostępnym na stronie www.myslecinek.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe