O krok od tragedii w regionie. Nastoletni chłopcy za kierownicą BMW

  • 23.04.2021, 12:09
  • KB
O krok od tragedii w regionie. Nastoletni chłopcy za kierownicą BMW KWP
Policja w Inowrocławiu wyjaśnia jak doszło do dachowania bmw, które zatrzymało się na torowisku. Wszystko wskazuje na to, że taką niebezpieczną „wycieczkę” urządziło sobie dwóch nastolatków. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W czwartek (22.04) po godz. 15.00 dyżurny policji w Inowrocławiu został powiadomiony o dachowaniu pojazdu przy ul. Deszczowej. Z informacji wynikało, że po tym, jak doszło do zdarzenia drogowego, z samochodu wydostały się dwie osoby, które uciekały. Dyżurny w to miejsce skierował patrol.

Interweniujący policjanci zastali samochód marki BMW, faktycznie leżący na jednym z torowisk na dachu. Mając wiedzę o oddalających się osobach, ruszyli w ich kierunku. Policjanci bardzo szybko dotarli do „zbiegów”. Okazali się nimi dwaj 16-letni chłopcy. Wszystko wskazuje na to, że to oni urządzili sobie wycieczkę pojazdem, a gdy doszło do kolizji, wystraszyli się i ratowali ucieczką.

Policjanci ustalili dane tych nieletnich oraz powiadomili ich rodziców. Na szczęście na skutek kolizji nic im się nie stało. Patrol dotarł również do właściciela pojazdu.

Policjanci potwierdzili, że ten po prostu użyczył nastolatkom swoje auto. 47-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł za to, że dopuścił do prowadzenia pojazdu przez osobę niemającą wymaganych uprawnień. Na tym sprawa się jednak nie kończy, bo teraz dwóch nastolatków za swój wybryk będzie musiało tłumaczyć się przed sądem dla nieletnich.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mort
Mort 23.04.2021, 19:34
o mały włos "Nagroda Darwina"

Pozostałe