Zarząd Krajowej Spółki Cukrowej S.A. w nowym składzie

  • 06.04.2021, 14:32
  • Źródło: Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
Zarząd Krajowej Spółki Cukrowej S.A. w nowym składzie Tomasz Rega, członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczęła się IX kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję.

Skład Zarządu prezentuje się następująco:

- Krzysztof Kowa, prezes Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.,

- Marek Dereziński, członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.,

- Tomasz Olenderek, członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.,

- Tomasz Rega, członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.,

- Zdzisław Salus, członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Nowym członkiem Zarządu KSC S.A. jest Tomasz Rega. Pozostali członkowie Zarządu będą zarządzać spółką kolejną kadencję.

Tomasz Rega jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania na kierunku Administracja oraz Historii na Wydziale Humanistycznym Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Ukończył ponadto studia podyplomowe „Master of Business Administration” na Toruńskiej Szkole Wyższej – Kolegium Jagiellońskie.

W latach 2002-2018 nieprzerwanie sprawował mandat radnego Miasta Bydgoszczy. Od 2007 do 2008 roku pracował w spółce RUCH S.A. Oddział Kujawy zajmując stanowiska: kierownika komórki inwentaryzacyjnej, głównego specjalisty w dziale sprzedaży, a następnie przewodniczącego zespołu ds. rozwoju sieci i przewodniczącego komisji inwentaryzacyjnej. W latach 2007-2009 związany był ze Stowarzyszeniem Piłkarskim Zawisza Bydgoszcz, najpierw jako członek Zarządu, a następnie jego wiceprezes. W latach 2011–2016 prowadził własną działalność gospodarczą. W kolejnych latach pracował jako dyrektor Totalizatora Sportowego Oddział Bydgoszcz.

Od 2019 roku pełni funkcje wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych RYPIN sp. z o.o. oraz członka Rady Nadzorczej Anwil S.A.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży oraz public relations.

Źródło: Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szymon
Szymon 07.04.2021, 14:11
Przy okazji powiększyli skład zarządu z trzech osób na pięć, aby więcej swoich przyjąć. A poprzedniego prezesa zmienili bo miał tylko miliard zysku w roku i jeszcze cały zysk zgarnął skarb państwa zamiast unowocześnić zakłady w przeddzień uwolnienia rynku cukru w Polsce, dobra zmiana.

Pozostałe