Bajkowy weekend w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

  • 19.03.2021, 11:47
  • KB
Bajkowy weekend w Teatrze Polskim w Bydgoszczy "Motyle" fot.: Karolina Biedrowska
W marcowym repertuarze Teatru Polskiego w Bydgoszczy nie mogło zabraknąć propozycji dla najmłodszych widzów. 20 i 21 marca na żywo zaprezentujemy spektakl „Pchła Szachrajka” w reżyserii Łukasza Gajdzisa, a online - „Motyle” w reżyserii Emilii Piech.

Wiosnę w TPB rozpocznie spektakl „Motyle” w reżyserii Emilii Piech, którego bohaterką jest mała Amelka, która dzięki swojemu tacie, pasjonacie lotnictwa, zgłębia tajniki mechaniki samolotowej, przyswaja właściwości powietrznego ruchu, w końcu poznaje historie wzbijających się w niebo bohaterów.

Spektakl o tym, jak ważne w życiu dziecka jest rozbudzanie w nim pasji, spełnianie marzeń, a także o sile determinacji, dzięki której można uzyskać to, czego tylko się zapragnie, swoją premierę miał we wrześniu 2018 roku w Wojskowych Zakładach Lotniczych nr 2.

20 i 21 marca widzowie będą mogli obejrzeć „Motyle” za pośrednictwem platformy VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy (www.vod.teatrpolski.pl ). Nagranie spektaklu zostanie udostępnione w sobotę i niedzielę o godz. 11.00 i będzie dostępne do północy.

Aby uzyskać dostęp do spektaklu wystarczy założyć bezpłatne konto na www.vod.teatrpolski.pl, następnie wybrać konkretne wydarzenie i opłacić dostęp (15 zł).

Także 20 i 21 marca w siedzibie Teatru odbędą się pokazy na żywo spektaklu „Pchła Szachrajka” w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Teatralna adaptacja wiersza Jana Brzechwy zostanie zaprezentowana w sobotę o godz.16.00 i niedzielę o godz.11.00. Zgodnie
z obowiązującymi obostrzeniami, spektakl zostanie zagrany dla 50% publiczności.

Informacje dotyczące bieżącego repertuaru, dostępności biletów na wybrane wydarzenia, dostępne są na stronie internetowej Teatru Polskiego w Bydgoszczy (www.teatrpolski.pl).

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe