Zespół Duża Rajska Kawa na scenie w Światłowni

  • 18.02.2021, 13:59
  • KB
Zespół Duża Rajska Kawa na scenie w Światłowni Materiały prasowe
Zapraszamy do wysłuchania koncertów transmitowanych kanale FB Światłowni w trybie online.

19 lutego, piątek, g. 18. Zespół Duża Rajska Kawa

http://www.swiatlownia.eu/koncerty/zespol-duza-rajska-kawa/

Zespół Duża Rajska Kawa (DRK) już od kilku lat gości na scenie muzycznej wykonując muzykę chrześcijańską w klimacie poezji śpiewanej. Zadebiutowali 8 grudnia 2017 koncertem w Kawiarni Artystycznej „Światłownia”. Od tego czasu chętnie tutaj wracają.
Po raz kolejny będzie można udać się z nimi do anielskiej krainy łagodności podczas koncertu już 19 lutego (piątek) o godzinie 18:00.

Duża Rajska Kawa zapewne uraczy Was dźwiękami gitar klasycznej, elektrycznej oraz basowej a także fletu, skrzypiec i dwóch pięknych wokali.

18 lipca 2019 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu pt. Trzecie Skrzydło. Można na niej usłyszeć 14 utworów skomponowanych do wierszy z tomiku poezji Ewy Stadmuller pt. „Niech radują się Tobą dobre anioły”.
Jednym z utworów jest Anioł Odwagi, którego możecie posłuchać na kanale zespołu na YouTube.

https://youtu.be/Ld9j8O8WAPw

Płyty można nabyć u członków zespołu a także w sprzedaży internetowej za pośrednictwem Wydawnictwa Rhetos – >http://rhetos.istore.pl/pl/p/Trzecie-Skrzydlo-Duza-Rajska-Kawa/23072062.

FB Światłowni: https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe