UTP gra z WOŚP i szuka nowego rektora

  • 28.01.2021, 14:40
  • KB
UTP gra z WOŚP i szuka nowego rektora fot.: UTP
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy poszukuje nowego Rektora. Stanowisko przez jeden dzień pełnić będzie zwycięzca charytatywnej licytacji, odbywającej się w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jednodniowy Rektor otrzyma od władz uczelni symboliczny akt przekazania stanowiska i kierowania bydgoskim uniwersytetem. Następnie spotka się z Prorektorami i Kanclerzem UTP. Wspólnie z rzecznikiem prasowym przygotuje się do briefingu prasowego. W planie dnia znajdzie się także zwiedzanie kampusu oraz sesja fotograficzna w rektorskiej todze.
 

- Zachęcam do licytacji i dzielenia się dobrem. W odpowiedzi na nie, ja podzielę się swoim stanowiskiem i obowiązkami. – Mówi prof. Marek Adamski, Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Licytacja na portalu aukcyjnym potrwa do 6 lutego 2021 roku. Dochód z akcji zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność akademicka wspiera również WOŚP za pomocą wpłat do dedykowanej eSkarbonki UTP.
 

Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/zostan-rektorem-utp-na-jeden-dzien-10166755853

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe