Kolejni policjanci z regionu oddali osocze

  • 27.01.2021, 14:07
  • KB
Kolejni policjanci z regionu oddali osocze KWP
Kruszwiccy dzielnicowi są ozdrowieńcami i oddali osocze na rzecz tych, którzy zmagają się z koronawirusem. Zawsze gotowi i chętni do pomocy ruszyli natychmiast na ratunek, by dzięki nim inni mieli szansę pokonać chorobę.

Dwaj dzielnicowi sierżant sztabowy Marcin Kozłowski i aspirant Łukasz Kiciński dzisiaj (27.01.21) „odwiedzili” Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy Terenowy Oddział we Włocławku. Po tym, jak sami pokonali koronawirusa, zdecydowali podzielić się tak potrzebnym osoczem. Będzie ono podane innym chorym, którzy zmagając się z COVID-19, walczą o zdrowie.

Dzielnicowy to szczególny rodzaj służby w policyjnej formacji. Jego zadania są głównie ukierunkowane na kontakt z lokalną społecznością i służenie radą oraz pomocą.

Dar tych policjantów, jeśli chodzi o osocze, jest czymś szczególnym, bo może uratować czyjeś życie. Inicjatywa tych policjantów jest godna naśladowania.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe