16 Wyzwań Enea Bydgoszcz Triathlon!

  • 20.01.2021, 09:09
  • KB
16 Wyzwań Enea Bydgoszcz Triathlon! Enea Bydgoszcz Triathlon
16 Wyzwań Enea Bydgoszcz Triathlon to akcja, który ma zwiększać motywację sportowców-amatorów w drodze do wyznaczonego sportowego celu.

W ramach projektu przygotowano:
- bezpłatne plany treningowe, przygotowującymi do majowych zawodów na dystansie 1/8 i 1/4 (dla początkujących i średniozaawansowanych)
- cotygodniowye wyzwania, które należy wykonać w weekend

Na zawodników czekają naprzemiennie co tydzień wyzwania:
sportowe (test biegowy lub kolarski)
ogólnorozwojowe, który urozmaici przygotowania do sezonu

Cele na dany tydzień będą ogłaszane co środę na profilach Enea Bydgoszcz Triathlon na Facebooku i Instagramie.

Organizatorzy zachęcają do udziału w akcji, aby zadbać nie tylko o budowanie formy, ale też odporności organizmu przez regularne uprawianie sportu i wyzwań ogólnorozwojowych.

Wykorzystajmy pozornie niekorzystną sytuację, testujmy nowe rozwiązania lub elementy sportowego rzemiosła, na które zazwyczaj brakowało czasu. - powiedział Jakub Kubiński, dyrektor sportowy zawodów - Skupmy się na realizacji małych, mierzalnych kroków w drodze do dużego celu, którym jest start lub debiut w majowej edycji Enea Bydgoszcz Triathlon!
 

Bezpłatne plany treningowe są dostępne pod tym linkiem:
https://tinyurl.com/plan-styczen

Informacja o majowej edycji Enea Bydgoszcz Triathlon

W związku z pełnymi listami startowymi i olbrzymim zainteresowaniem możliwością startu na lipcowych zawodach (przeniesionych z 2020), w 2021 odbędą się dwie edycje Enea Bydgoszcz Triathlon:

* Zawody przeniesione z lipca 2020 odbędą się 10-11 lipca 2021
* Nowa edycja zawodów odbędzie się 22-23 maja 2021

Na obydwu edycjach odbędą się tradycyjnie rozgrywane dystanse: 1/8 (475 m pływania, 21 km roweru, 5,5 km biegu), 1/4 (950 m pływania, 42 km roweru i 10,8 km biegu) oraz 1/2 (1,9 km pływania, 82 km roweru i 22 km biegu).

W lipcu dodatkowo zorganizowany zostanie dystans stworzony specjalnie dla amatorów – Decathlon TRYathon (240 m pływania z nurtem rzeki, 19 km jazdy na rowerze i 4,25 km biegu).

Obie edycje (maj i lipiec) zostaną połączone w cykl Enea Bydgoszcz Triathlon Cup, w ramach którego uczestnikom będą liczone sumy czasów z dwóch startów na danych dystansach. Zawodnicy powalczą o olbrzymie puchary i tytuły najbardziej wszechstronnych triathlonistów!
 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe