"Kopciuszek" z udziałem Katarzyny Figury na zakończenie ferii zimowych w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

  • 13.01.2021, 14:23
  • KB
"Kopciuszek" z udziałem Katarzyny Figury na zakończenie ferii zimowych… KOPCIUSZEK internet (5643) fot. Tomasz Michalczewski(1)
15 i 16 stycznia na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy zostanie zaprezentowany spektakl „Kopciuszek” Jӧela Pommerata w reż. Łukasza Gajdzisa. W roli macochy wystąpi Katarzyna Figura.

„Kopciuszek” w reż. Łukasza Gajdzisa to współczesna adaptacja dobrze znanej wszystkim bajki o małej dziewczynce, która boryka się z odrzuceniem ze strony macochy i przyrodnich sióstr. Choć zamek zostaje zastąpiony przez szklany dom, a macocha ( w tej roli Katarzyna Figura) zamiast na balach, woli przebywać w salonach piękności, to jednak problemy Kopciuszka pozostają te same.

Na zakończenie ferii zimowych, Teatr Polski w Bydgoszczy zaprezentuje spektakl na swojej platformie VOD (www.vod.teatrpolski.pl). Na familijną opowieść o wchodzeniu w relacje i znaczeniu dialogu,  Teatr zaprosi rodziców wraz z dziećmi (od 10. roku życia) aż dwa razy.

15 stycznia (piątek) o godz. 18.00 na www.vod.teatpolski.pl spektakl będzie transmitowany na żywo. Dzień później, czyli 16 stycznia (sobota) o godz. 18.00 na platformie zostanie udostępnione nagranie streamingu. Tego dnia spektakl będzie dostępny przez 24 godziny.

Bydgoska produkcja, oparta na tekście francuskiego dramatopisarza, który przepisał na nowo znaną na całym świecie baśń, czyniąc z niej błyskotliwą opowieść o dojrzewaniu i walce o poczucie własnej wartości, swoją premierę miała w 2018 roku. Po raz ostatni na żywo, z udziałem publiczności, spektakl został zaprezentowany we wrześniu.

Jak uzyskać dostęp do spektaklu? Wystarczy założyć bezpłatne konto na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy (www.vod.teatrpolski). Następnie wybrać konkretne wydarzenie, opłacić dostęp i oglądać spektakl w gronie najbliższych. Warto pamiętać, że jeden „wirtualny bilet” pozwala obejrzeć spektakl z całą rodziną.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe