Muzeum Wodociągów na tropie świadków historii

  • 13.01.2021, 10:09
  • KB
Muzeum Wodociągów na tropie świadków historii Materiały prasowe
Jeśli pracowałeś/łaś w bydgoskich wodociągach przed laty, członkowie Twojej rodziny byli częścią miejskiego przedsiębiorstwa, lub posiadasz w rodzinnych albumach stare zdjęcia przedstawiające wodociągowe obiekty, Halę Pomp, Wieżę Ciśnień, pocztówki czy dawne dokumenty, bądź fotografie z prowadzonych prac w mieście, zgłoś się do nas!

Muzeum Wodociągów poszukuje wszelkich świadków historii: fotografii, pocztówek, dawnych dokumentów związanych z miejskim przedsiębiorstwem wodociągowym, a także osób, które chciałyby powspominać i podzielić się swoimi opowieściami o doświadczeniach związanych z pracą w bydgoskich wodociągach i kanalizacji.

Pragniemy przygotować jak najbardziej obszerny zbiór wszelkich bydgoskich pamiątek, które mogłyby stać się częścią stałej wystawy w Muzeum Wodociągów. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 52 58 60 552, lub adresem email [email protected]. W zamian za pomoc w rozbudowaniu wystawy przygotowaliśmy upominki niespodzianki.

Liczymy na Państwa!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lena
Lena 31.01.2021, 13:53
Muzeum Wodociągów to świetne miejsce, a pomysł z tą akcją bardzo fajny. W końcu pracownicy stanowią historię zakładu.

Pozostałe