Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego i auta osobowego na trasie Kcynia-Szubin dyżurny nakielskiej komendy otrzymał w minioną sobotę (09.01.21) o godzinie 18.00.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 55-letni mieszkaniec gminy Kcynia, idąc drogą z Kcyni w kierunku Szubina, z niewyjaśnionych przyczyn zatoczył się na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy.
Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratur, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.
Nakielska policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyjątkiem jest sytuacja, w której poruszamy się po drodze przeznaczonej jedynie dla pieszych lub po chodniku.








![Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO] Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/sm-4x3-za-nami-otwarcie-nowego-parku-handlowego-magnuszewska-8-foto-1759050773.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze