Święta w Myślęcinku

  • 22.12.2020, 14:54
  • KB
Święta w Myślęcinku Myślęcinek
Zachęcamy do wstania od świątecznego stołu i odwiedzenia Myślęcinka!

Czas świąteczno-noworoczny to doskonała okazja, by wyruszyć do Myślęcinka. Podziała to dobrze nie tylko na nasze zdrowie, ale także bez wątpienia pozwoli na odpoczynek i dobrą zabawę. Na spacer zaprasza Ogród Zoologiczny. W minizoo ulokowana jest szopka bożonarodzeniowa z kozami i owcami. Dodatkowo, 25 i 26 grudnia czekać będzie zabawa w poszukiwanie poukrywanych pytań. Ze znalezioną kartką oraz prawidłową odpowiedzią należy udać się po symboliczny upominek do kasy w pawilonie Akwarium Terrarium.

Jak działa zoo? Nieczynne jest 24 i 31 grudnia, a także w poniedziałki. Od wtorku do piątku czynne jest w godz. 10-15, w weekendy i święta w godz. 10-16. W ferie natomiast (2-17 stycznia) działa codziennie (również w poniedziałki) w godz. 10-16.

Na dłuższy spacer i obserwację przyrody warto udać się także do Ogrodu Botanicznego, który można odwiedzać codziennie w godz. 9-16.

Przypominamy, że na otwartych terenach parku nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa, taki wymóg obowiązuje natomiast w całym Ogrodzie Zoologicznym.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe