Kolejne osocze trafi dla potrzebujących w darze od policjantów z regionu

  • 27.11.2020, 09:51
  • KB
Kolejne osocze trafi dla potrzebujących w darze od policjantów z regionu… KWP
Radziejowscy policjanci, którzy wyzdrowieli z COVID-19, kolejny raz oddali osocze. Trafi ono do potrzebujących, którzy nadal mierzą się z koronawirusem.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, którzy wygrali walkę z  koronawirusem, kolejny raz oddali osocze w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Inowrocławiu.

Policjanci, mając świadomość jak potrzebnym lekiem jest osocze, zdecydowali się podzielić nim z najbardziej potrzebującymi.

Policjanci chcą w ten sposób zachęcić ozdrowieńców do oddawania osocza. Wczoraj (25.11.20) na konferencji prasowej za oddanie osocza policjantom z Radziejowa podziękował Premier Mateusz Morawiecki.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe