Wirtualne zmagania sportowe, czyli "Aktywni dla Niepodległej" w Bydgoszczy

  • 06.11.2020, 14:43
  • KB
Wirtualne zmagania sportowe, czyli "Aktywni dla Niepodległej" w Bydgoszczy Materiały prasowe
W Bydgoszczy Narodowe Święto Niepodległości od lat mijało pod znakiem Bydgoskiego Biegu Niepodległości. Tym razem, z powodu pandemii, bieg się nie odbędzie, ale nie to znaczy, że nie będziemy cieszyć się świąteczną aktywnością. Zapraszamy na zawody "Aktywni dla Niepodległej!"

Jeśli od lat spędzacie dzień 11 listopada aktywnie, przyłączcie się do naszego sportowego wyzwania. W poprzednich latach setki zawodniczek i zawodników gromadziły się na Placu Wolności, by pokonać 5-kilometrową trasę w ścisłym centrum miasta. Tym razem zapraszamy na zawody „Aktywni dla Niepodległej”.

To wirtualne zmagania biegaczy, spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy. Wystarczy ściągnąć i zainstalować bezpłatną aplikację Rowerowa Stolica Polski / Aktywna Bydgoszcz. W aplikacji wybieramy, jaki sport będziemy uprawiać. 11 listopada włączamy aplikację i ruszamy na trening.

Jeżeli uda nam się:

Przejść 5 km

Przejść z kijkami 5 km

Przebiec 5 km

Przejechać na rolkach 5 km

Przejechać na rowerze 20 km

otrzymujemy nagrodę gwarantowaną – sportową koszulkę z pamiątkowym nadrukiem.

Pod uwagę bierzemy jedynie aktywności zrealizowane 11 listopada. Po pokonaniu wymaganej odległości, aplikacja automatycznie zapisze wyzwanie, jako zrealizowane. Wręczy Wam wirtualny medal i prześle do naszej sportowej bazy danych informację o wykonaniu zadania.

Inne sporty niż rower, bieg, rolki, marsz i nordic walking nie biorą udziału w zabawie. Na stronie www.aktywna.bydgoszcz.pl od 11 listopada będzie można zaznaczyć, jaki rozmiar koszulki wybieracie. Wydawanie nagród rozpocznie się 30 dni po zakończeniu zawodów – koszulki przygotujemy dokładnie pod wskazane przez Was rozmiary. Miłej zabawy!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe