W Bydgoszczy posadzono 23 nowe drzewa przy ul. Lelewela [FOTO]

  • 22.10.2020, 16:06
  • KB
W Bydgoszczy posadzono 23 nowe drzewa przy ul. Lelewela [FOTO] Materiały prasowe
- Już od ponad roku realizujemy misję, jaką jest sadzenie drzew w naszym mieście. – Mówi Maria Loskot z Fundacji IMMO. – Cieszę się, że udało nam się zorganizować kolejną akcję, podczas której uzupełniliśmy 23 lipami aleję przy ulicy Lelewela.

Sadzenie odbyło się w porozumieniu z miejskim Wydziałem Gospodarki Komunalnej, który wskazał konkretne miejsca nasadzeń.
Co ważne, odmiana lip „greenspire” jest specjalnie przygotowana do sadzenia w przestrzeni miejskiej.

Jesień to doskonały czas na sadzenie nowych drzew, co Fundacja IMMO stara się jak najlepiej wykorzystywać. – Kolejną akcję przewidujemy już wkrótce, tym razem nowe drzewa przybędą na Szwederowie – mówi Maria Loskot.

Licznik Fundacji wskazuje już 63 drzew – tyle udało się „podarować” mieszkańcom naszego miasta.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe