Exploseum alternatywnie - nowa terenowa trasa industrialna (odsłona 2)

  • 20.10.2020, 13:52
  • KB
Exploseum alternatywnie - nowa terenowa trasa industrialna (odsłona 2) muzeum.bydgoszcz.pl
Exploseum proponuje nową ofertę dla zwiedzających. Industrialna trasa zewnętrzna wytyczona została wśród terenów leśnych wokół obiektu.

Zwiedzający, podróżując z przewodnikiem, poznają sposoby maskowania budynków, nietypowe rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w bydgoskiej fabryce oraz przeznaczenie każdego z budynków w okresie jej funkcjonowania.

Pierwsze pilotażowe wejście cieszyło się zainteresowaniem zwiedzających, dla których zabrakło miejsc, ze względu na konieczne ograniczenia w liczbie osób. Muzeum postanowiło zorganizować kolejne zwiedzania.

Druga odsłona, pilotażowych wejść na trasę odbędzie się 25.10.2020 r, o godz.12:00. Obowiązują zapisy.
Kolejne wejścia w listopadzie.
Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie muzeum (www.muzeum.bydgoszcz.pl) oraz na facebooku.

LINK do wydarzenia na Facebooku >>> [KLIK].

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe