Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaproponował utworzenie szpitala tymczasowego dla chorych na COVID-19

  • 19.10.2020, 13:46
  • KB
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaproponował utworzenie szpitala tymczasowego dla chorych na COVID-19 facebook.com/BydgoskieCentrumTargowoWystawiennicze
Dziś, 19 października prezydent Rafał Bruski zaproponował utworzenie szpitala tymczasowego w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku. Informacja o możliwości wykorzystania BCTW w tym celu skierowana została do wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.

- W związku z planami rządu, utworzenia szpitali tymczasowych, w każdym z województw, Dzisiaj rano, skierowałem propozycję do Pana wojewody, aby rozważył możliwość utworzenia takiej placówki na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Myślęcinku.

Propozycja została uzgodniona z prezesem BCTW. Teraz czekamy na reakcję Pana wojewody. - Mówi prezydent Rafał Bruski.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, znajduje się przy ul. Gdańskiej 187. Obiekt ma powierzchnię ok. 11 tys. mkw. Istnieje możliwość podziału przestrzeni na mniejsze sale. Obiekt znajduje się na obrzeżach Bydgoszczy, jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi miejscowościami.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe