Sprawdź, co się dzieje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

  • 19.10.2020, 10:28
  • KB
Sprawdź, co się dzieje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy KB archiwum
Wprowadzenie strefy czerwonej w Bydgoszczy znacząco ogranicza obecność widzów na spektaklach w TPB, ale spektakle grane są dalej z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.
  • 24 październiku w siedzibie TPB odbędzie się projekcja spektaklu „Srebrny płyn” z Teatru Dailes w Rydze.
  • W związku z odwołaniem spektaklu „Ptak” (kwarantanna dwóch osób z zespołu aktorskiego), którego pokazy miały się odbyć 15, 16 i 17 października, zmuszeni jesteśmy przesunąć pokaz spektaklu, który miał się odbyć 19 października w Mogileńskim Domu Kultury w ramach programu TEATR POLSKA. Nowa data pokazu w Mogilnie to 28 października, godz. 19.00.
  • Na stronie internetowej TPB opublikowaliśmy repertuar na LISTOPAD. Szczegółowy plan przesyłam w załączniku. W listopadzie na naszą scenę powrócą m.in. „Pchła Szachrajka”, „Mur” oraz „Trump i pole kukurydzy”.
  • W listopadzie odbędzie się także kilka wydarzeń w ramach Festiwalu Prapremier AZYL Bydgoszcz 2020 Kujawy/Pomorze. Zainaugurujemy wystawę „Obserwacje” ze zdjęciami Adriana Wykroty, a także zaprezentujemy kolejny zagraniczny spektakl w formie projekcji.
  • Niestety, w związku z nowymi obostrzeniami jesteśmy zmuszeni odwołać pokaz spektaklu „Ja jestem Hamlet” w reż. Agaty Dudy-Gracz z Teatru Nowego w Poznaniu, który miał się odbyć 18 listopada.

Słowo od Wojciecha Farugi, dyrektora TPB:

„Teatr to ludzie, to wspólnota. Od soboty Bydgoszcz znajduje się̨ w czerwonej strefie. Oznacza to, ze gramy dla 25% widowni. Dla artystów teatru niezwykle ważne jest, żeby grać, spotykać się̨ z Widzami. W tej chwili to najważniejsze - bądźmy bezpieczni, bądźmy razem. Bądźmy w teatrze.”

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe