Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany mieszkaniec regionu spowodował kolizję i próbował uciec

38-latek cofając fiatem seicento uderzył w zaparkowane audi. Mężczyzna po zdarzeniu próbował uciec, jednak uniemożliwili mu to obecni na miejscu świadkowie. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany i nie posiadał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 3,3 promila alkoholu.
Pijany mieszkaniec regionu spowodował kolizję i próbował uciec

Autor: fot. ilustracyjna

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (27.09.2020) o godzinie 12:00 na ulicy Sportowej w Dąbrowie, gdzie kierujący samochodem marki Fiat Seicento podczas próby cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki audi A4. Sprawca próbował odjechać, jednak został powstrzymany przez świadków, którzy zabrali mu kluczyki. Na miejsce wezwany został patrol policji. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 3,3 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnego 38-latka zadecyduje sąd. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że pijany kierowca jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, dlatego Twoje zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierowcy może uratować czyjeś życie, zdrowie, czy marzenia. Jeśli widzimy, że ktoś, kto wcześniej pił alkohol zamierza kierować samochodem, zataczając się wsiada do auta –  REAGUJMY. Jeśli trzeba, odbierzmy kluczyk od auta. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie interweniować –  WEZWIJMY POLICJĘ.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: 8°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama