Trzymał narkotyki w garażu na bydgoskim Błoniu

  • 14.09.2020, 12:17
  • KB
Trzymał narkotyki w garażu na bydgoskim Błoniu KWP
Spora ilość narkotyków „wylądowała” w policyjnym laboratorium po akcji kryminalnych na bydgoskim Błoniu. Ich właściciel, 36-letni bydgoszczanin pozostanie w areszcie 3 miesiące.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zdobyli informacje o bydgoszczaninie, który może przechowywać narkotyki w garażu wynajmowanym na Błoniu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci czekali na 36-latka w pobliżu miejsca, gdzie przechowywane miały być narkotyki. Gdy mężczyzna wszedł do garażu, niemalże za nim weszli kryminalni.  Tam nie musieli nawet szukać, wszystko praktycznie wszystko było na wierzchu. Policjanci przejęli 1,5 kg amfetaminy, ponad 2 kg suszu i prawie 3 ty. Różnokolorowych tabletek, najprawdopodobniej ekstazy. Zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium na badania.

36-latek usłyszał w komisariacie a Błoniu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i trafił do aresztu na 3 miesiące. Policjanci będą ustalać jaką rolę w przestępczym biznesie miał aresztowany. Sądząc po ilości przejętych narkotyków nie były to substancje na własny użytek.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe