Bydgoskie BlackStar opublikowało nowy trzeci w swej krótkiej historii singel zatytułowany "Dwa Ognie"

  • 09.09.2020, 16:01
  • KB
Bydgoskie BlackStar opublikowało nowy trzeci w swej krótkiej historii singel zatytułowany "Dwa Ognie" Bydgoskie BLACKSTAR wzięte w "Dwa Ognie"
Zespół BlackStar powstał w Bydgoszczy w czerwcu 2018 roku z inicjatywy Tomasza „Demolki” Molki, perkusisty NoNe.

. Po nagraniu siódmej płyty swojej macierzystej formacji „Demolka” chciał poeksperymentować z innymi kierunkami stylistycznymi, które nie pasowały do tego, co grało NoNe.

Do projektu dołączyli kolejno Przemek Rajewski (Hologram), Aleksander „Olo” Ziółkowski (Vidian) oraz Rafał „Metokles” Janas (również NoNe). Zespół zaczął pracować nad materiałem, który w zamyśle miał być próbą połączenia współczesnego metalu w stylu Mastodon czy Ghost z absolutną klasyką rocka spod znaku Boston.

 

"Dwa Ognie": https://youtu.be/osbatvD9Ies

W czerwcu 2019 roku do zespołu dołącza wokalista Adrian „Klama” Meissner (It Follows) i już z „Klamą” na pokładzie powstaje singiel „That’s the spirit”, który promowany jest klipem. W międzyczasie Adrian postanawia opuścić zespół a jego miejsce zajmuje Bartek „Barton” Szarek, znany z występów m.in. w stołecznym Lostbone.

Rok 2020 to premiera kolejnych utworów – „Nikt” oraz „Dwa ognie” do których również powstają klipy. Aktualnie zespół przygotowuje się do nagrania kolejnych kawałków oraz promowania materiału na koncertach.

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe