18-latek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca pobicia został zatrzymany

  • 27.08.2020, 10:20
  • KB
18-latek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca pobicia został zatrzymany KWP
Brodnicki sąd aresztował na okres dwóch miesięcy 23-letniego brodniczanina, który w piątkową noc (21.08.) pobił przypadkowego przechodnia. 18-letni pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca może trafić za kraty na długi czas.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w miniony piątek (21.08.) kilka minut po godz. 23.00 na jednej z ulic centrum miasta. Niespodziewający się niczego 18-latek wracając sam do miejsca zamieszkania bez powodu został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę.

Sprawca zmasakrował twarz nastolatka i oddalił się w nieznanym kierunku. 18-latek zdołał zawiadomić  policję, po czym karetką trafił do jednego z toruńskich szpitali z ciężkimi obrażeniami ciała. Intensywna praca brodnickich policjantów oraz analiza zebranych materiałów pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie napastnika. 23-latek w poniedziałek (24.08.) trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Wczoraj (26.08.) brodnicki sąd aresztował sprawcę na okres dwóch miesięcy.

Agresorowi, który wyładował złość na nastolatku grozi kara więzienia nawet do 5 lat. Niewykluczona jest zmiana kwalifikacji czynu, przez co kara może być znacznie surowsza.    

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe