Poczuj się, jak "W krainie Aborygenów”

  • 12.08.2020, 10:51
  • KB
Poczuj się, jak "W krainie Aborygenów” Myślęcinek
Do 31 sierpnia 2020 r. zapraszamy do pawilonu Akwarium Terrarium na wystawę fotograficzną dr. Radosława Kożuszka "W krainie Aborygenów".

Dzięki zdjęciom wystawionym na parterze budynku można przenieść się na tropikalne wybrzeże Queenslandu czy suchy interior w okolicach Alice Springs. W fotograficznym ujęciu spotkać można między innymi kangury, emu, koale, nimfy, nogale i ibisy. Warto zerknąć na piękno australijskiej przyrody, nie tak dawno nękanej pożarami.

Radosław Kożuszek to doktor nauk rolniczych oraz wykładowca akademicki. Jest autorem książek oraz artykułów w prasie drukowanej. Często udziela wywiadów w Polskim Radio oraz Radio Emaus w Poznaniu. Zajmuje się również popularyzowaniem przyrody oraz turystyki zrównoważonej. Jego pasją są podróże i fotografia. Odwiedził ponad 70 państw świata, a jego zdjęcia publikowane były w wielu magazynach drukowanych.

Dziś (12.08.2020) od godziny 13.30 dr Radosław Kożuszek będzie gościł w myślęcińskim zoo, dlatego też serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie z nim. Będzie można porozmawiać i zrobić zdjęcia.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe