Wyjątkowa bajkowa niedziela w Myślęcinku

  • 28.07.2020, 11:10
  • KB
Wyjątkowa bajkowa niedziela w Myślęcinku Materiały prasowe
Klaun, zabawy z Elsą i Anną, występy taneczne, gra terenowa, nauka jazdy na deskorolce – to tylko niektóre z mocy atrakcji, jakie czekać będą na dzieci 2 sierpnia w Zaginionym Świecie. Przed nami „Bajkowa niedziela”

„Bajkowa niedziela” rozpocznie się w samo południe grą terenową. Przez dwie godziny będzie można w grupach podążać śladami myślęcińskich zagadek i rozwiązać krzyżówkę, by na mecie otrzymać pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Ekipy będą startować z Zaginionego Świata co ok. 20 minut, by nie podążać wzajemnie za sobą. Należy wykupić bilet wstępu do Parku Rozrywki, a wykorzystać można go do końca dnia.

Kolejną atrakcją będzie spacer z przewodnikiem po Zaginionym Świecie dinozaurów w cenie biletu wstępu – do wyboru dwie godziny: 14.15 oraz 16.15.

Tuż za bramą Zaginionego Świata – obok muzeum „Skarby Ziemi”, na wszystkich uczestników czekać będą różnorakie wydarzenia.

O godzinie 14 znany bydgoski muzyk i animator kultury Jurek Paterski zaprosi wszystkie dzieci do gier i zabaw przy wesołych melodiach. Godzinę później rozpocznie się spotkanie z klaunem z Mimezis Art. Klaun Cyrkowiec to chodzący wulkan energii! Jego interaktywne show wypełnione jest pokazami cyrkowymi, sztuczkami magicznymi z udziałem najmłodszych, kolorowymi balonami, śmiesznymi scenkami, zabawami i konkursami z ogromną dawką uśmiechu.

O godzinie 16 Myślęcinek stanie się Krainą Lodu. Nie tylko na dzieciach wrażenie zrobi wizyta Anny i Elsy w środku lata. Grupa Eventowa Funimki proponuje animacje z bańkami mydlanymi, bawienie się w zamrażanie, taniec po płatkach śniegu i spotkanie z Olafem.

O godzinie 17 Freedom Dance Studio rozrusza nawet najbardziej opornych. Paweł Paczyński i Aleksandra Włodarczyk udowodnią, że taniec to świetna zabawa, nie tylko sztywne trzymanie się ustalonych kroków. Zumba spodoba się także maluszkom!

Oprócz atrakcji na scenie, dzieci zainteresują z pewnością stoiska rozstawione w okolicy bramy wejściowej do Zaginionego Świata.

Czekać będzie m.in. kolorowy namiot z klockami LEGO Centrum Edukacyjnego ROBOproject, a przy nim także m.in. konstrukcyjne malowanie na obrotowych stolikach, prezentacja i taniec robotów.

Stanowisko Laserfight proponuje w pełni bezpieczne strzelanie do nieruchomych celów z broni laserowej, a kto w określonym czasie zbije wszystkie, wygra wejściówkę na grę. Dodatkowo, będzie można dokonać rezerwacji na grę czy urodziny w promocyjnej cenie: 10 zł zamiast 14 zł od osoby za 30 minut zabawy, a pakiet urodzinowy „1” (obejmujący organizację imprezy od poniedziałku do czwartku) można zgarnąć za 300 zł zamiast 350 zł.

Dla miłośników aktywności fizycznej 4freaks przygotuje strefę nauki jazdy na deskorolce. Wszystkie osoby chcące wypróbować swoje siły mają niepowtarzalną okazję zrobić to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Możliwe będą konsultacje i warsztaty z nauki jazdy na różnego typu deskorolkach. Sportowe emocje zapewni też Park17.

W programie „Bajkowej niedzieli” także pokaz fryzjerski przygotowany przez Salon Fryz Look, hobby horsing - nowy sport w Polsce, który coraz bardziej zyskuje na popularności (godz. 14-16), loteria fantowa i kwesta Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w ramach akcji „Wyprawka dla żaka” (dochód przeznaczony będzie na zakup artykułów potrzebnych dzieciom do nauki), a Fundacja Pozytywka zapraszać będzie na Pozytywkę, czyli Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek. Przy stoisku będzie można uzyskać informacje o nadchodzącej wielkimi krokami czwartej edycji imprezy, której część plenerowa po raz pierwszy zostanie zorganizowana w Myślęcinku. Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych - animatorzy zadbają o świetną zabawę puszczając wielkie bańki mydlane i zapraszając dzieci do wspólnej aktywności.

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska zaprasza w godzinach 14-16 do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Będzie można zadać pytania i cieszyć się atrakcjami takimi jak konkurs plastyczny dla najmłodszych (godz. 15). Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe