Kujawsko-pomorski "Paszport do Natury" w wersji mobilnej

  • 19.07.2020, 18:48
  • KB
Kujawsko-pomorski "Paszport do Natury" w wersji mobilnej Materiały prasowe
W tym roku po raz pierwszy w życiu doświadczyliśmy izolacji. Nie tylko od bliskich, przyjaciół, współpracowników, ale też od przyrody. Zabrakło rzeczy oczywistych - przestrzeni, powietrza i wrażeń, które dostarczyć nam może wyłącznie Natura. Kojący powiew wiatru, odgłos sunących po drodze kół roweru, spontaniczna wycieczka za miasto, malownicze krajobrazy, znane i nieznane zakamarki. Po sąsiedzku, albo trochę dalej, ale nadal u siebie. Tyle miejsc tak bliskich, że aż niedocenianych. Często zostawianych na „inną okazję”.

„Paszport do Natury” przygotowany w formie aplikacji mobilnej przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną to zaproszenie do udziału w podróży, dzięki której dowiemy się więcej o tym, co nas otacza.

 

„Pandemia zmieniła nasze podejście do oferty turystycznej. Dyskusje i procesy zmieniła w decyzje” - mówi Agnieszka Kowalkowska, dyrektor Biura Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. „Życie przeniosło się do Internetu na niespotykaną dotąd skalę. Trzeba więc korzystać z wszelkich narzędzi, które są na rynku i obserwować najnowsze rozwiązania – zarówno w obszarze promocji, jak
i sprzedaży” - dodaje A. Kowalkowska. „Stąd nasza decyzja o zastąpieniu paszportowej książeczki
z poprzednich ośmiu edycji – aplikacją mobilną. Dzięki temu tradycyjne zbieranie pieczątek potwierdzających odwiedzenie danego miejsca odbywa się w przestrzeni, z udziałem naszego telefonu. W przypadku miejsc związanych z naturą, ukrytych w parkach krajobrazowych, taka forma poprowadzenia do celu jest szczególnie wygodna i bezpieczna. Otwieramy nowy rozdział w kampanii paszportowej. Odtąd będziemy zapraszać mieszkańców i turystów do wędrowania po regionie z naszą aplikacją”.

 

Kończymy testy - zaczynamy końcowe odliczanie! Wakacyjna zabawa „Paszport do Natury” już za kilka dni będzie dostępna w formie aplikacji.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony: www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe