Wakacyjny obóz sportowy młodzieżowej drużyny Archers Bydgoszcz

  • 17.07.2020, 12:11
  • KB
Wakacyjny obóz sportowy młodzieżowej drużyny Archers Bydgoszcz Archers Bydgoszcz
W dniach 15-20 lipca 2020 drużyna futbolu amerykańskiego Archers Bydgoszcz przeprowadza na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu wakacyjny obóz sportowy, przygotowujący młodzieżowców Łuczników do sezonu 2020 z rozgrywkach JLFA (Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego).

Główną areną przygotowań młodych futbolistów jest stadion przy ulicy Słowiańskiej 7. W trakcie obozu przygotowawczego blisko 30 juniorów Archers poprawia pod okiem doświadczonych trenerów swoje umiejętności techniczne, doskonali zgranie w poszczególnych formacjach, a także odbywa zajęcia teoretyczne na temat zasad i przepisów gry.

Zajęcia sportowe na stadionie przy ulicy Słowiańskiej odbywają w tym czasie także inne sekcje Archers: drużyna kobieca przygotowuje się w tym czasie do turnieju futbolu flagowego Beach Bowl, który odbędzie się 26 lipca w Kolbudach koło Gdańska, a drużyna minis (poniżej 14 roku życia) odbywa zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami futbolu flagowego.


 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe