Granie na małym ekranie, czyli wakacyjny "Otwieracz" w nowej formie

  • 08.07.2020, 21:42
  • KB
Granie na małym ekranie, czyli wakacyjny "Otwieracz" w nowej formie KB
Po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat nie zaprosimy Was na tradycyjne powitanie lata do Myślęcinka. Jednak już dziś myślimy o przyszłorocznym Otwieraczu i chcemy, by to lato także z muzyką w parku się kojarzyło.

Mamy dla Was wyzwanie pod nazwą „Otwieracz. Granie na małym ekranie”. Zapraszamy wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób związane są z muzyką, wokalistów, zespoły z Bydgoszczy i okolic, do przesłania nam nagrania swojego wykonania. Pokażcie, na co Was stać, podzielcie się swoim talentem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu nieśmiałych boi się wyjść ze swoją twórczością. Inni z kolei startują i my dajemy szansę na wyjście do szerszej publiczności. Nagrania będziemy prezentować na myślęcińskim Facebooku i mamy nadzieję, że przez całe lato będziemy mogli cieszyć się odkrywaniem nowych brzmień i poznawaniem utalentowanych, rodzimych muzyków. Wielkim finałem na zakończenie wakacji będzie głosowanie: za pomocą Facebooka wybierzecie wykonawcę lub zespół, który wystąpi jako suport przyszłorocznych gwiazd Otwieracza. Drugiego szczęśliwca wybierzemy my. A jest o co walczyć: na myślęcińskiej scenie podczas Otwieracza i Babiego lata występowały już takie tuzy polskiej muzyki jak Kult, Perfect, Dżem, Hey czy Sylwia Grzeszczak. W tym roku lato witać mieliśmy w rytm hitów Beaty Kozidrak i Bajmu, a także Viki Gabor. Poniżej szczegóły techniczne.

Co wysyłamy? Nagrania swojego autorstwa z zaśpiewanym/zagranym utworem swojego autorstwa lub coverem. Nie ma ograniczeń co do długości.

Jak wysyłamy? Nagranie musi być upublicznione za pomocą portalu YouTube. Link z utworem należy przesłać na adres [email protected]

Do kiedy wysyłamy? Najlepiej jak najszybciej, ale nieprzekraczalny termin to  24 sierpnia.
Kiedy głosowanie? Głosowanie rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 12 na profilu Myślęcinka na Facebooku i potrwa do 30 sierpnia do godziny 12. Zwycięzcy (w tym jeden wybrany przez pracowników Myślęcinka) zostaną oficjalnie ogłoszeni 31 sierpnia o godzinie 12.

Zwycięzcy wystąpią podczas Otwieracza 2021 na Różopolu. Myślęcinek gwarantuje obsługę techniczną sceny i podstawowe narzędzia. Sprzęt muzyczny i instrumenty każdy musi zabezpieczyć we własnym zakresie.

Na wszelkie pytania odpowiemy na Facebooku lub za pomocą e-maila: [email protected].

Do dzieła!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe