Uczniowie skorzystają za darmo z miejskich basenów

  • 29.06.2020, 14:29
  • KB
Uczniowie skorzystają za darmo z miejskich basenów fot. ilustracyjna
Wzorem lat ubiegłych w trakcie tegorocznych wakacji baseny miejskie od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem jest ważna legitymacja szkolna. Trzeba pamiętać, że baseny działają w reżimie sanitarnym w związku z pandemią – ograniczona jest liczba osób mogących przebywać na pływalni, wyłączone z użytkowania są dodatkowe atrakcje.

W tym roku w wakacje od 1 lipca miejskie pływalnie od otwarcia do godziny 14:00 w dni powszednie będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem jest ważna legitymacja szkolna. Do 14:00 z basenu będą mogli skorzystać też dorośli, którzy spędzają lato w mieście. Połowa miejsc na basenie będzie przewidziana dla uczniów, druga część dla dorosłych. Oczywiście nie są to sztywne reguły – w przypadku, gdy na określoną godzinę nie będzie chętnych dorosłych, z basenu skorzystają uczniowie. Warto wcześniej zapoznać się z procedurami obowiązującymi na pływalniach w związku z koronawirusem – szczegółowe wytyczne są dostępne na stronach internetowych basenów.

W związku z pandemią wyłączone z użytkowania są wszystkie dodatkowe atrakcje – sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie czy rwące rzeki. Takie zalecenia przekazał nam Główny Inspektor Sanitarny.

Przypominamy też, że baseny na ternie miasta działają w ścisłym reżimie sanitarnym. Limit osób przebywających jednocześnie na basenie wynosi 24. Poniżej lista basenów z informacją o terminie otwarcia. Godziny otwarcia poszczególnych pływalni dostępne są tutaj: https://www.bydgoszcz.pl/sport/baseny/https://www.bydgoszcz.pl/sport/baseny/

Jednocześnie informujemy, że w trakcie tegorocznych wakacji nie są przewidziane przerwy technologiczne na basenach.

 

https://www.bydgoszcz.pl/fileadmin/_processed_/8/3/csm_BASENY_16.06_330104a33c.jpg

KB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe