Recydywistka używając przemocy okradła seniorkę z Nakła

  • 25.06.2020, 12:59
  • KB
Recydywistka używając przemocy okradła seniorkę z Nakła KWP
Ledwie 30 minut zajęło nakielskim patrolowcom „namierzenie” 35-latki, która na jednej z nakielskich ulic dokonała rozboju na przechodzącej tamtędy seniorce. Część mienia skradzionego kobiecie odzyskano, a podejrzana decyzją sądu została wczoraj aresztowana na 3 miesiące.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek (22.06.20). Około 21.30 do nakielskiej jednostki zgłosiła się 65-letnia mieszkanka Nakła i poinformowała, że na jednej z ulic w centrum miasta została napadnięta i skradziono jej torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Ponieważ złodziejka groziła pokrzywdzonej i używała wobec niej przemocy, sprawa została zakwalifikowana jako rozbój, a szukaniem podejrzanej zajęli się nakielscy patrolowcy.

Mundurowi potrzebowali ledwie 30 minut, by na jednej z miejskich ulic zatrzymać ustaloną 35-latkę. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie. Na podstawie materiału dowodowego zebranego przez śledczych mieszkanka Nakła usłyszała zarzut rozboju, a wczoraj (24.06.20) z dokumentacją sprawy zapoznał się sędzia, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące. Jeszcze tego samego dnia policjanci dowieźli kobietę do placówki penitencjarnej.

Z racji tego, że kobieta działała w warunkach powrotu do przestępstwa tzw.: „recydywie” za popełnione przestępstwo grozi jak kara nawet 18 lat pozbawienia wolności.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe