"Wymarzone Muzeum. Wszystko gra!"- Konkurs plastyczny dla dzieci

  • 08.06.2020, 21:00
  • KB
"Wymarzone Muzeum. Wszystko gra!"- Konkurs plastyczny dla dzieci Materiały prasowe
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zachęca dzieci z klas 1-6 z województwa kujawsko-pomorskiego do wzięcia w drugiej edycji konkursu „Wymarzone muzeum”. Podobnie jak w ubiegłym roku, autorzy najlepszych prac zostaną uhonorowani prezentacją ich dzieł na specjalnie przygotowanej wystawie. Podczas uroczystego wernisażu zwycięzcom wręczone zostaną nagrody.

Tematyka nadesłanych prac musi być związana z tytułem konkursu i dotyczyć muzyki, dźwięku, rytmu lub eksponatów muzycznych w kontekście muzeum, na przykład ze zbiorów Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. 

Mogą to być wyobrażenia, projekty, prototypy instrumentów muzycznych kompozycje przedmiotów, a nawet makiety muzeum. Inspiracją może być znany utwór muzyczny. Prace mogą być wykonane w różnorodnych technikach i formach. Pracę plastyczną uczeń może uzupełnić skomponowanym przez siebie krótkim utworem muzycznym (do 1 min.).


Na prace czekamy do 30 września 2020 roku. Prace należy przesłać wraz z czytelnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym drogą pocztową lub dostarczyć osobiście, na adres:

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy         

Dział Edukacji i Promocji   

ul. Mennica 6

85-112 Bydgoszcz   
 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.muzeum.bydgoszcz.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe