Żłobki bydgoskie otwarte od poniedziałku

  • 05.06.2020, 10:17
  • KB
Żłobki bydgoskie otwarte od poniedziałku fot. ilustracyjna
Od poniedziałku, 8 czerwca maluchy wracają do żłobka przy ul. Plac Poznański 9. Wyniki testów na SARS Cov-2 u wszystkich pracowników placówki, dzieci i ich rodziców są negatywne.

4 czerwca 2020 r. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy poinformowała o negatywnych wynikach testów na wirus SARS Cov-2 u wszystkich pracowników żłobka przy ulicy Plac Poznański 9 oraz u dzieci i rodziców, którzy zostali zakwalifikowani do wymazu. W związku z powyższym, według Sanepidu nie ma przeciwwskazań do ponownego otwarcia placówki. Informacja o otwarciu żłobka zostanie przekazana telefonicznie wszystkim rodzicom i pracownikom.

Pomimo wykluczenia zakażenia, w żłobku zostaną przeprowadzone czynności porządkowe, żeby rodzice mieli pewność i poczucie bezpieczeństwa oddając swoje dzieci do placówki. W związku z tym żłobek będzie otwarty w poniedziałek, 8 czerwca.

Uruchamiając funkcjonowanie żłobków od 25.05.2020 r. Zespół Żłobków Miejskich wdrożył szereg procedur bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego w związku z COVID-19, zarówno dla wszystkich pracowników, zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach pracy, jak również dla rodziców.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe