Ponowne otwarcie Teatru Polskiego w Bydgoszczy dla widzów

  • 03.06.2020, 21:24
  • KB
Ponowne otwarcie Teatru Polskiego w Bydgoszczy dla widzów fot.: Natalia Kabanow
Po prawie trzymiesięcznej przerwie, wywołanej epidemią, Teatr Polski w Bydgoszczy wznawia swoje spektakle. Jeszcze pod koniec czerwca widzowie będą mogli na żywo obejrzeć dwa spektakle z repertuaru TPB.

Jako pierwszy na bydgoskiej scenie zostanie wystawiony spektakl „Inna dusza” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, który powstał w oparciu o utwór Łukasza Orbitowskiego o tym samym tytule. Spektakl, którego akcja dzieje się w Bydgoszczy, był ostatnim, który został wystawiony w TPB przed zamknięciem, dlatego powróci na scenę jako pierwszy. Na pokazy „Innej duszy” zapraszamy 19, 20 i 21 czerwca.

Drugą propozycją Teatru Polskiego w Bydgoszczy na czerwcowe weekendy będzie „Trump i pole kukurydzy” w reż. Pawła Łysaka. Na pytanie jak wspólnie działać dla dobra naszej planety, twórcy spektaklu spróbują odpowiedzieć  26, 27 i 28 czerwca.

Teatr Polski w Bydgoszczy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić widzom bezpieczeństwo i komfortowe warunki do uczestnictwa w spektaklach, dlatego wraz z rozpoczęciem sprzedaży, która zacznie się jeszcze w tym tygodniu, zostaną opublikowane szczegółowe wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez TPB.

O dalszych planach repertuarowych będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

„Inna dusza” w reż. Michała Siegoczyńskiego:

19 czerwca – piątek – godz. 19.00

20 czerwca – sobota – godz. 19.00

21 czerwca – niedziela – godz. 16.00

„Trump i pole kukurydzy” w reż. Pawła Łysaka:

26 czerwca – piątek – godz. 19.00

27 czerwca – sobota – godz. 19.00

28 czerwca – niedziela – godz. 16.00.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe