Rozpoczyna się dodatkowa sprzedaż karnetów na mecze Polonii

  • 02.06.2020, 08:51
  • KB
Rozpoczyna się dodatkowa sprzedaż karnetów na mecze Polonii fot. ilustracyjna
W związku z łagodzeniem obostrzeń sanitarnych i prawdopodobną możliwością wpuszczenia na stadion ograniczonej liczby kibiców, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA wznawia sprzedaż karnetów na mecze eWinner 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy. Wejściówki obowiązujące na 7 meczów rundy zasadniczej będzie można nabywać w siedzibie klubu od środy, 3 czerwca.

Łagodzenie obostrzeń sanitarnych sprawiło, że kibice będą mogli obejrzeć mecze ligowe z trybun bydgoskiego stadionu, choć w ograniczonej liczbie. Pierwszeństwo wstępu na stadion będą mieli nabywcy karnetów.

W związku z tym Prezes ŻKS Polonia Bydgoszcz SA Jerzy Kanclerz podjął decyzję o wznowieniu sprzedaży całosezonowych wejściówek. W środę 3. czerwca rozpocznie się ponowna sprzedaż karnetów na mecze żużlowców Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2020. Karnety będą obowiązywały na 7 spotkań rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej.

W związku z tym, że nie została jeszcze oddana do użytku nowobudowana trybuna, karnety sprzedawane będą nadal na te miejsca, które dostępne były w sezonie 2019. Miejsca numerowane będą na trybunie głównej oraz w sektorze A (podsektory po obu stronach trybuny głównej). Pozostałe miejsca (sektor B) będą nienumerowane.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie w siedzibie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przy ulicy Sportowej 2 (budynek administracyjny w parku maszyn). Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.

CENY KARNETÓW W SEZONIE 2020

KARNETY (7 meczów rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej):

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 400 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 180 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 150 zł

- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 120 zł

- Młody Kibic (sektor B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2004 - 2013) - 90 zł.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe