Wirtualny Wieczór w Muzeum

  • 13.05.2020, 21:11
  • KB
Wirtualny Wieczór w Muzeum fot. W. Woźniak
Co roku w maju tłumy zwiedzających odwiedzały nasze oddziały w ramach Europejskiej Nocy Muzeów. Chociaż wirus pokrzyżował nam tym razem plany, a oficjalnie wydarzenie przeniesione zostało na listopad, chcemy spotkać się z Państwem 16 maja w sieci. Nie bez przyczyny nie dajemy za wygraną – czy wiecie, że termin ENM przypada zawsze w okolicy ustanowionego w 1977 r. Dnia Muzealnika..?

Zachęcamy, by 16 maja w godz. 18.00-21.00 śledzić nasze profile w mediach społecznościowych. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg niespodzianek pozwalających przez chwilę poczuć się jak w Muzeum!

Nie zabraknie zwiedzania wystaw wspólnie z kustoszami czy kreatywnych warsztatów; zajrzymy też w miejsca, które na co dzień pozostają dla zwiedzających niedostępne. Część atrakcji niech pozostanie na razie tajemnicą zachęcającą, aby być z nami tego wieczoru. 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe