Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ponowne otwarcie Exploseum

Drodzy Przyjaciele Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, czekaliśmy z niecierpliwością na dzień, w którym będziemy mogli przekazać te pozytywne informacje, otrzymywaliśmy również od Was liczne wiadomości z pytaniami, kiedy Muzeum znów będzie dostępne dla zwiedzających.
Ponowne otwarcie Exploseum

Autor: fot. W. Woźniak

Dziś możemy już z radością zakomunikować – udostępniamy dla Was nasz pierwszy oddział!  
Od wtorku (tj. 12.05.2020 r.) będzie można zwiedzać Exploseum, jednakże na specjalnych zasadach. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo opracowaliśmy szereg zasad obowiązujących na terenie kompleksu. 

Zwiedzanie wystawy stałej przez gości indywidualnych będzie możliwe od wtorku do niedzieli w godz. 11.00-16.00. Tymczasowo zawieszamy możliwość zwiedzania przez grupy zorganizowane. W recepcji będzie mogło znajdować się jednocześnie 5 osób, natomiast w jednym budynku w tym samym czasie przebywać może do 10 osób. Obsługa Muzeum zadba o prawidłowy przepływ osób między budynkami, wskaże miejsca dezynfekcji rąk, a także udostępni na Państwa życzenie jednorazowe rękawiczki. W Exploseum należy także zakrywać nos i usta oraz zachowywać bezpieczny dystans społeczny, na zasadach panujących także w innych miejscach użyteczności publicznej.

Szczegółowe zasady określa regulamin zwiedzania dostępny na naszej stronie internetowej.

Pracujemy nad tym, by jak najszybciej spotkać się z Państwem w pozostałych naszych oddziałach, ale najważniejszym dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego będziemy udostępniać nasze oddziały sukcesywnie po zapewnieniu odpowiednich warunków, dostosowanych do różnej specyfiki (przede wszystkim ze względu na infrastrukturę), którą każdy z nich się charakteryzuje.

O ponownym otwarciu kolejnych oddziałów oraz zastosowanych zasadach bezpieczeństwa, będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych.

Wyrażamy nadzieję, że wprowadzone ograniczenia spotkają się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.  Dołożymy wszelkich starań, aby zwiedzanie, mimo że odbywające się w niecodziennej formule, przyniosło Państwo moc wrażeń.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres [email protected] lub za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych.

Cieszymy się, że już wkrótce się zobaczymy! Do zobaczenia we wtorek!

Dyrekcja i Zespół

Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: judoTreść komentarza: gratulacje!Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:05Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama