Ponowne otwarcie Exploseum

  • 11.05.2020, 10:02
  • KB
Ponowne otwarcie Exploseum fot. W. Woźniak
Drodzy Przyjaciele Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, czekaliśmy z niecierpliwością na dzień, w którym będziemy mogli przekazać te pozytywne informacje, otrzymywaliśmy również od Was liczne wiadomości z pytaniami, kiedy Muzeum znów będzie dostępne dla zwiedzających.

Dziś możemy już z radością zakomunikować – udostępniamy dla Was nasz pierwszy oddział!  
Od wtorku (tj. 12.05.2020 r.) będzie można zwiedzać Exploseum, jednakże na specjalnych zasadach. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo opracowaliśmy szereg zasad obowiązujących na terenie kompleksu. 

Zwiedzanie wystawy stałej przez gości indywidualnych będzie możliwe od wtorku do niedzieli w godz. 11.00-16.00. Tymczasowo zawieszamy możliwość zwiedzania przez grupy zorganizowane. W recepcji będzie mogło znajdować się jednocześnie 5 osób, natomiast w jednym budynku w tym samym czasie przebywać może do 10 osób. Obsługa Muzeum zadba o prawidłowy przepływ osób między budynkami, wskaże miejsca dezynfekcji rąk, a także udostępni na Państwa życzenie jednorazowe rękawiczki. W Exploseum należy także zakrywać nos i usta oraz zachowywać bezpieczny dystans społeczny, na zasadach panujących także w innych miejscach użyteczności publicznej.

Szczegółowe zasady określa regulamin zwiedzania dostępny na naszej stronie internetowej.

Pracujemy nad tym, by jak najszybciej spotkać się z Państwem w pozostałych naszych oddziałach, ale najważniejszym dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego będziemy udostępniać nasze oddziały sukcesywnie po zapewnieniu odpowiednich warunków, dostosowanych do różnej specyfiki (przede wszystkim ze względu na infrastrukturę), którą każdy z nich się charakteryzuje.

O ponownym otwarciu kolejnych oddziałów oraz zastosowanych zasadach bezpieczeństwa, będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych.

Wyrażamy nadzieję, że wprowadzone ograniczenia spotkają się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.  Dołożymy wszelkich starań, aby zwiedzanie, mimo że odbywające się w niecodziennej formule, przyniosło Państwo moc wrażeń.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres [email protected] lub za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych.

Cieszymy się, że już wkrótce się zobaczymy! Do zobaczenia we wtorek!

Dyrekcja i Zespół

Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe