Wybrane atrakcje w Myślęcinku już otwarte!

  • 06.05.2020, 11:30
  • KB
Wybrane atrakcje w Myślęcinku już otwarte! KB archiwum
Choć na odwiedzenie zwierząt w zoo trzeba jeszcze zaczekać, można już korzystać z kilku atrakcji Myślęcinka: rekreacji konnej, pola golfowego, paintballa, a w najbliższy weekend także z Zaginionego Świata.

Zgodnie z rozporządzeniem, nadal zamknięty jest Ogród Zoologiczny. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi, przy restrykcyjnym zachowaniu reżimu higienicznego, można już wybrać się do Ośrodka Rekreacji Konnej i na pola: golfowe i paintballowe.

W Ośrodku Rekreacji Konnej od 5 maja wznowiono zajęcia wg nowych zasad i nowego grafiku jazd. Do wyboru są: jazda indywidualna dla zaawansowanych i dla początkujących (lonża), minizastępy, jazda terenowa.

W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie czterech jeźdźców na zewnętrznych padokach oraz sześciu jeźdźców w terenie. By umówić się na jazdę należy zadzwonić pod nr 724 560 016. Ośrodek w dalszym ciągu pozostaje zamknięty dla osób odwiedzających. Wszystkie szczegółowe wytyczne znajdują się na stronie internetowej www.rekreacja.konna.pod.aniolami.pl.

Także pole golfowe dostępne jest już dla graczy. Pamiętać jednak należy o tym, że można poruszać się po nim w grupach maksymalnie dwuosobowych z zachowaniem odpowiedniego dystansu od siebie. Wejście na teren wyłącznie po opłaceniu karty wstępu (do dyspozycji opłata miesięczna, półroczna lub roczna) przelewem na konto klubowe. Szczegóły na Facebooku Bydgoskiego Klubu Golfowego.

Do działania powraca także pole do paintballa. Cały strój włącznie z maską jest po każdym graczu odkażany, nie ma możliwości ubioru tego samego zestawu w ciągu dnia. Na grę pod numerem telefonu 577 797 337 umawiać mogą się jedynie małe grupy do sześciu osób.

W najbliższy weekend (9-10 maja) czynny będzie Zaginiony Świat. Dinozaury i stworzenia pierwotne będzie można odwiedzić w godzinach 12-18 (kasa czynna do godziny 17.30). Na stałe otwarcie tej ścieżki dydaktycznej i pozostałej części kompleksu z urządzeniami rekreacyjnymi trzeba jednak poczekać. Bilet wstępu do Zaginionego Świata kosztuje 5 zł.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe