Toaletowa Noc Muzeów!

  • 05.05.2020, 17:17
  • KB
Toaletowa Noc Muzeów! Materiały prasowe
Muzeum Mydła i Historii Brudu nie może spokojnie usiedzieć na miejscu. My tak mamy, że zawsze musimy coś robić i tworzyć. Nie chcieliśmy odwoływać wszystkich planów, dlatego postanowiliśmy jednak zorganizować w naszym Muzeum Toaletową Noc Muzeów.

Jest to pierwsze takie wydarzenie w Polsce! Odbędzie się ono zarówno na żywo w placówce, jak i online. W Muzeum każdy pozna historię toalet opowiedzianą w zabawny sposób przez przewodników oraz będzie mógł wziąć udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych. Natomiast online podczas live'a uczestnicy obejrzą nakręcony przez muzealną ekipę film o historii toalet, również wezmą udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych, a wszystko zakończy się klasycznym Q&A.

Wejścia do Muzeum będą odbywać się co 30 minut, zaczynając o 17:00, a kończąc o 21:00. Program w Muzeum potrwa ok. 45 minut a online do 90 minut. Dbając o bezpieczeństwo naszych gości, ograniczamy ilość osób na każde wejście do maksymalnie 10. Każdy uczestnik zobowiązany będzie do umycia rąk przed rozpoczęciem programu oraz do zachowania zasad bezpieczeństwa przyjętych w naszym kraju podczas epidemii.

Wydarzenie jest biletowane. Więcej informacja znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej https://muzeummydla.pl/aktualnosci-wydarzenia/toaletowa-noc-muzeow oraz w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/865376434202960.

Zapraszamy do wzięcia udziały w wydarzeniu!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe