Każdy może pomóc w utrzymaniu ZOO poprzez wykupienie vouchera

  • 18.04.2020, 14:06
  • KB
Każdy może pomóc w utrzymaniu ZOO poprzez wykupienie vouchera fot. Marcin Nowak
Informujemy o uruchomieniu specjalnych voucherów dla wszystkich sympatyków ZOO w Myślęcniku.

Bydgoskie ZOO bardzo dobrze sobie radzi pomimo zaistniałej sytuacji. Oczywiście od kiedy jest zamknięte spadły też jego dochody. Dlatego też każdy z nas może pomóc zwierzakom wykupując specjalne vochery przygotowane przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”.

Vouchery to odpowiedź na liczne pytania od mieszkańców i sympatyków ogrodu o to, jak radzą sobie podczas pandemii. Zarządcy Myślęcinka zgodnie podkreślają, że zwierzęta mają się dobrze i nic im nie brakuje, jednak zaistniała sytuacja mocno odbija się na kwestii finansowej i w przyszłości może stać się to problemem.

Wszyscy mogą włączyć się do akcji i pomóc Myślęcinkowi w bardzo prosty sposób. Otóż należy kupić specjalnie przygotowane vouchery, są one tańsze od regularnie wcześniej sprzedawanych o 30 proc.Taką „wejściówkę” będzie można swobodnie wykorzystać do końca bieżącego roku, kiedy sytuacja związana z pandemią się unormuje i ośrodki myślęcińskie zaczną działać znowu.

Przedstawiamy dwie propozycje:

1. karnet wstępu do zoo na okaziciela na sześć wejść za 53 zł-w tym przypadku należy do końca 2020 roku choć raz przyjść do zoo, by uruchomić voucher, pozostałe wejścia do wykorzystania w dowolnym terminie (cena regularna: 75 zł)

2. bilet łączony za 32 zł umożliwiający:

- wejście do Ogrodu Zoologicznego,

- wejście do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i otrzymanie karnetu na 10 wybranych urządzeń (cena regularna – 45 zł).

Zakupienie takiego karnetu już dziś, spowoduje natychmiastowe zasilenie budżetu Myślęcinka. Bilety będą dostępne na tickeo.pl.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe