Zbiórka pieniędzy na sprzęt zabezpieczający dla policjantów i ratowników z regionu

  • 15.04.2020, 15:17
  • KB
Zbiórka pieniędzy na sprzęt zabezpieczający dla policjantów i ratowników z regionu KWP
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie i pracownicy cywilni postanowili wspomóc ratowników z lipnowskiego szpitala i zorganizowali zbiórkę pieniędzy na sprzęt zabezpieczający dla nich. Funkcjonariusze rozumieją ryzyko jakie ponoszą służby medyczne i solidaryzują się z nimi szczególnie w tym trudnym czasie.

Sprzęt i środki zabezpieczające oraz dezynfekujące są dziś towarem szczególnie pożądanym. Szczególne potrzeby w tym zakresie mają służby, które muszą codziennie interweniować i narażają się na niebezpieczeństwo w czasie panującej epidemii.

Policjanci współpracują z ratownikami medycznymi zawsze kiedy trzeba udzielić im pomocy z niebezpiecznym lub nie stosującym się do poleceń pacjentem.

Funkcjonariusze i pracownicy z lipnowskiej komendy postanowili zebrać pieniądze dla swoich kolegów w czerwonych mundurach i przekazać je ratownikom medycznym z lipnowskiego pogotowia na zakup środków zabezpieczających i dezynfekcyjnych. Ta kropla w morzu potrzeb jest gestem solidarności, z tymi którzy codziennie pełnią służbę ratując ludzkie życie.


 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe