Przystań Bydgoszcz udostępnia noclegi dla medyków

  • 08.04.2020, 18:13
  • KB
Przystań Bydgoszcz udostępnia noclegi dla medyków Przystań Bydgoszcz fot.: Marta Pawłowska
Bydgoskie Obiekty Sportowe sp. z o.o. wraz z Miastem Bydgoszcz, kierując się solidarnością i odpowiedzialnością społeczną, podjęła decyzję o przekazaniu bazy noclegowej Przystani Bydgoszcz do nieodpłatnego wykorzystania przez środowisko medyczne zaangażowane w bydgoskich szpitalach i placówkach medycznych w walkę z pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2.

Przystań Bydgoszcz (ul. Tamka 2) dysponuje 22 pokojami 2-osobowymi tj. 44 miejscami noclegowymi o standardzie hotelu 3***. Zapewniamy, że cały obiekt jest notorycznie dezynfekowany przez serwis sprzątający. Zapewniliśmy również wszelkie środki bezpieczeństwa dla personelu obiektu.

Pokoje są do dyspozycji od dnia 8.04.2020 r. wyłącznie dla osób wskazanych przez dyrekcje 11 bydgoskich placówek medycznych, którzy nie chcąc narażać najbliższych nie decydują się na powrót do domu po zakończonym dyżurze.

Tym gestem chcielibyśmy wesprzeć działania i ogromne poświęcenie służb medycznych w walce o zdrowie pacjentów.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe